BOKA PLACE

Porto Montenegro’nun en yeni komşusu Boka Place inşaat aşamasında olup teslimleri 2023 yılında yapılacaktır. İnşaat aşamasında olmasından ötürü daha düşük maliyetli yatırım fırsatı sunmaktadır. Karadağ’ın kıyı şeridindeki vatandaşlığa uygun ilk projedir. Son teknoloji ile geliştirilen karma kullanımlı kompleks, beş yıldızlı tesislere sahiptir. Kernzer International 5 yıldızlı oteli ise Boka Place sakinlerine fitness ve wellness alanları sunmaktadır.
 
114 adet rezidans karma kullanımlı otelin bir parçasıdır. 69 adet özet rezidans M Rezidans Kiralama Yönetim Hizmetleri tarafından yönetilmektedir. Stüdyo, 1, 2 ve 3 odalı daireler ile 2, 3 odalı dubleks seçenekleri bulunmaktadır. 
 
SIRO Boka Place, Kerzner International tarafından geliştirilmiş 240 anahtarlı bir oteldir. 96’sı otel odası ve 144’ü yönetimli rezidanstır. Yüksek tavanlı lobisi, sağlıklı yiyecek ve içecek konseptleri, çatı katı barı, etkileşimli sosyal alanları, konseptli perakende alanları ve ortak çalışma alanları ile hem daire sahipleri hem de misafirleri en iyi şekilde ağırlayacaktır. Yüksek performanslı fitness alanı, Recovery Lab, yoga ve meditasyon alanları, yüzme havuzu ile sağlıklı yaşam konsepti sunmaktadır.  Merkez meydan çevresindeki dinlenme alanları, düşey yeşil duvarlar, botanik bahçeler ve su elemanlarıyla iç açan rekreasyon alanlarını çevreleye n restaurant ve kafeler Boka Place’in kalbi olacaktır. Açık konseptli alışveriş alanlarında ise süpermarket ve sinema kompleksi bulunmaktadır. Yer altında iki katlı 425 araçlık otopark alanı olacaktır. Boka Place 6 binadan oluşmaktadır. Otel binası olan SIRO, Mistral, Ostro ve Sirocco binalarını yönetecektir. Bu binalardan daire sahibi olan alıcılar yatırım yoluyla vatandaşlık programına katılabilirler. Alba ve Thea ise özel rezidans olarak M Rezidans tarafından yönetilecektir.