Porto Montenegro

UNESCO tarafından korunan Kotor (Boka) Körfezi’nde konumlu proje üst düzey kalkınma ve yaşam tarzı destinasyonudur. Portföyünde Emirates, Emaar Gayrimenkul ve One&Only Tatil Köyleri bulunan Dubai yatırım şirketi olan ICD’nin geliştirmiş olduğu Porto Montenegro, bölgenin öncü kalkınma projesidir. Dünyanın en göz alıcı yat limanlarından biri olan ve birinci sınıf tam donanımla hizmet veren 450 rıhtım kapasiteli Porto Montenegro’ya sahiptir. Limandan Akdeniz seyir rotaları, Hırvatistan adaları ve Yunanistan’a erişim mümkündür. Spor, eğlence ve kültürün Karadağ’daki kalbi olacak proje yıl boyu süren uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Güvenli ve aile dostu bir yaşam alanı sunan proje, gelecek yatırımlarınızı güvence altına alabileceğiniz bir yerdir. Kaliteli eğitim ve sağlık kurumlarına erişim sunmaktadır. Sıra dışı doğal güzellikleri ile her mevsimi ayrı güzel olan bir bölgede konumlanmaktadır.

Marina planı için tıklayınız…

Dünyanın en göz alıcı yat limanlarından biri olan ve birinci sınıf tam donanımla hizmet veren 450 rıhtım kapasiteli Porto Montenegro’ya sahiptir. Limandan Akdeniz seyir rotaları, Hırvatistan adaları ve Yunanistan’a erişim mümkündür. Spor, eğlence ve kültürün Karadağ’daki kalbi olacak proje yıl boyu süren uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Güvenli ve aile dostu bir yaşam alanı sunan proje, gelecek yatırımlarınızı güvence altına alabileceğiniz bir yerdir. Kaliteli eğitim ve sağlık kurumlarına erişim sunmaktadır. Sıra dışı doğal güzellikleri ile her mevsimi ayrı güzel olan bir bölgede konumlanmaktadır.